Шофьорка се заби в електрически стълб в Пловдив и го събори

Шофьорка се заби в електрически стълб в Пловдив и го събори

Шофьорка удари електрически стълб на кръстовището до бившата „Мебелна къща“ в Пловдив тази вечер и го събори. Заради сблъсъка светофарите угаснаха за известно време и това създаде хаос .

След около час работа екип на общинското предприятие „Организация и контрол на транспорта“, успя да пусне отново светлините, и да обезопаси скъсаните кабели. Изясняват се причините за инцидента, пише БНТ.

Социални мрежи