210 Повдигнаха обвинения срещу 57-годишен мъж, шофирал в нетрезво състояние в центъра на Смолян, докато вози 10-годишното си дете. Това съобщи районният прокурор Татяна Найденова, цитирана от кореспондента на БТА Елена Павлова. Мъжът е задържан около 18:05 ч. на 8 октомври. Той бил с концентрация на алкохол в кръвта 3,25 на хиляда, установена по надлежния ред – с химическа експертиза. Мъжът е пристигнал с колата си на паркинг в централната част на града, като при движението ударил леко друг автомобил. Той бил видимо пиян, до степен на неадекватност, допълни прокурор Найденова. Пред полицаите заявил, че изпил една бира от 500 милилитра. По време на бързото производство той не дал обяснения по фактите, но изразил съжаление за станалото. Може да ви хареса също Задимяване от горящи треви затруднява трафика по АМ „Тракия“ 15 години затвор за убийство край Пловдив Шофьор с над 1,3 промила алкохол е задържан край Пловдив Окончателно решение: Двама обвиняеми по разследването срещу „Калашниците“ остават в ареста