190 Перничанка, забравила къде е паркирала автомобила си, вдигна на крак полицията с призив за издирването му. 65-годишната жена подала сигнал, че колата ѝ била открадната. По думите ѝ колата била паркирана пред блока, където живее, и изчезнала в периода между 18 и 21 октомври. Органите на реда предприели действия за издирването ѝ и образували досъдебно производство. Около час след подадения сигнал жената се обадила, че е паркирала автомобила си на паркинга на голям магазин в пернишкия кв. „Изток“ и забравила за това. Колата е открита невредима, без липси и повреди, пише Nova. Може да ви хареса също Блъснатите край Ботевград мъже не са служители на АПИ През изминалото денонощие при 23 катастрофи в страната са загинали двама, а 28 души са ранени 14-годишно момче загина в катастрофа с БМВ За последното денонощие са били потушени 101 пожара