321 Сметището в Цалапица отново гори, разбра репортер на PlovdivNews.bg В момента пожарникари се борят да потушат пожара, пискана е и помощ от частни фирми с тежка техника В града вече се носи тежка и неприятна миризма. „Гори депото за битови отпадъци в Цалапица. Четири автомобила на пожарната се опитват да овладеят огъня. На място сме със заместник-кмета Иван Стоянов. С цел превенция апелираме гражданите да затворят прозорците. Ще продължим да ви информираме за ситуацията“, написа кметът на града Костадин Димитров. Може да ви хареса също Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол Петя Апостолова спечели конкурса за стихосбирка „#ДО 40“ с „В плитчините на сърцето“ Автомобил изгоря на АМ Хемус