396 Мъж се самоуби в Благоевград. Младият мъж сложил примка и се обесил на дърво в града. Очевидец подал сигнал в полицията днес към 8:15 часа. Това се е случило в близост до Трезора в центъра на Благоевград покрай река Благоевградска Бистрица. Мястото гъмжи от полиция, районът е отцепен. По първоначална версия става въпрос за самоубийство, но се проверяват и други версии. По непотвърдена информация на struma.com трупът е на 19- годишно момче от София, студент в Aмериканския университет. Снощи е напуснал общежитието и се е обесил на ореха, мястото където хвърлят кръста на Йордановден. До дървото има оставено предсмъртно писмо. Според запознати напоследък е бил в депресия. Може да ви хареса също Блъснатите край Ботевград мъже не са служители на АПИ През изминалото денонощие при 23 катастрофи в страната са загинали двама, а 28 души са ранени 14-годишно момче загина в катастрофа с БМВ За последното денонощие са били потушени 101 пожара