306 Две момчета на 17 години са в болница след като са паднали в дълбоко дере с трактор. Това съобщиха от ОД на МВР в Ловеч. Инцидентът е станал по обяд на 22 септември в с. Добревци, на път извън републиканска пътна мрежа. Тийнейджърите са загубили контрол над трактора, навлезли са в тревист терен, след което са пропаднали в дере с дълбочина от около пет метра. При произшествието са пострадали и двете момчета, които са откарани за лечение в болница в Плевен, като по първоначална информация са без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство и служители на РУ Ябланица продължават работа. Може да ви хареса също Тир се вряза в кола в насрещното, деца и възрастен загинаха Заловиха 19-годишен шофьор докато дрифти Убиецът от Угърчин наскоро излязъл от затвора, ревнувал бившия си от момиче Един загинал и 43 пострадали при 32 тежки катастрофи за денонощие