306 Тежка катастрофа е станала снощи в София на булевард „Тодор Александров“ и бул. „Константин Величков“. Автомобил се е блъснал в стълб на светофарна уредба, движейки се с висока скорост. По първоначални данни автомобилът е самокатастрофирал, шофьорът е в критично състояние, откаран е в болница „Пирогов“. При удара колата се е смачкала до неузнаваемост, а части от нея са се разхвърчали по платното за движение. Движението в района е блокирано. „Пътна полиция“ регулира движението в участъка. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа