170 Тринайсет нелегални мигранти са задържани в Бургас след полицейско преследване, съобщиха от полицията в морския град. Те са били превозвани в два автомобила. Шофьорите на автомобилите също са задържани. Те са грузински граждани. Двата автомобила не са спрели на подаден сигнал със стоп палка на КПП „Пода“, след което е започнало полицейско преследване. Задържането е станало на бул. „Тодор Александров“. Мигрантите са се самоопредели като сирийци. Може да ви хареса също Стана ясно от какво е починало 6-месечното бебе в Търговище Тежка катастрофа край Пловдив – трима души са загинали, а един е тежко ранен Войната по пътищата взе още 3 жертви Случаите „Семерджиев“ и „Челопешко шосе“ отново поставят въпроса за фалшивите и чуждите книжки