175 Тринайсет нелегални мигранти са задържани в Бургас след полицейско преследване, съобщиха от полицията в морския град. Те са били превозвани в два автомобила. Шофьорите на автомобилите също са задържани. Те са грузински граждани. Двата автомобила не са спрели на подаден сигнал със стоп палка на КПП „Пода“, след което е започнало полицейско преследване. Задържането е станало на бул. „Тодор Александров“. Мигрантите са се самоопредели като сирийци. Може да ви хареса също Тежка катастрофа между Карлово и Баня Славия се прости с жертвите от катастрофата на „Тракия” Дете и баща му пострадаха при падане от атракционна люлка Огнена сутрин в столичния квартал Лозенец с двама ранени