321 61-годишна жена почина в кабинет по дентална медицина в Благоевград, съобщиха от полицията. На 22 май е получен сигнал от Спешния медицински център в града. За случая е уведомена прокуратурата и се води разследване. Може да ви хареса също Мъж е в болница след взрив в София Мълния уби десетки крави и телета край Калофер Непълнолетен младеж загина след като се вряза с кола в къща в Дупница през нощта Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, полицията е вдигната на крак, има арестуван