Жена почина в зъболекарски кабинет

Жена почина в зъболекарски кабинет

61-годишна жена почина в кабинет по дентална медицина в Благоевград, съобщиха от полицията.

На 22 май е получен сигнал от Спешния медицински център в града.

За случая е уведомена прокуратурата и се води разследване.

 

banner

Социални мрежи