214 Маскирани обраха автомивка. Двама мъже са разбили автоматите на обекта на самообслужване и са избягали. Запечатани са обаче от камерите. На кадрите се виждат двама мъже по къси гащи, които са си сложили тениски на лицата. По краката им се забелязват и татуировки. Автомивката е в оживен район в София, а те съвсем спокойно отварят автоматите с пари и ги взимат. Задигнатата сума не е голяма, но собствениците на обекта казаха, че не се случва за първи път. СОТ-ът реагира към 4 сутринта, на място идва полиция много бързо, но извършителите не са хванати. „Взети са около 20 лева, а това се случва за трети път. Ремонтът на автомата ще е по-скъп от оборота, все пак не идват много хора“, каза един от собствениците на автомивката. Имало е и опит за чупене на ключалка, подаден е сигнал и в полицията.btv Може да ви хареса също ТИР разцепи товарен автомобил на две при тежка катастрофа на АМ Струма Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство Задържаха китаец у нас за престъпление против републиката 122 шофьори задържани за алкохол и наркотици за уикенд: Всеки втори е нарушител