166 Камион изблъска от пътя патрул на полицията, а шофьорът избяга. Инцидентът стана във вторник в околностите на град Стражица. Полицаите тръгнали към село в района по сигнал за намерен мъж в безпомощно състояние на спирка. По пътя патрулката застигнала камион и започнала да го изпреварва. Шофьорът на камиона изненадващо засякъл и ударил колата на МВР. Впоследствие униформените догонили пеша двама мъже, един от които признал, че е шофирал камиона. Мъжът казал, че се паникьосал, защото не бил минал годишен технически преглед. Това разказа в ефира на „Здравей, България” началникът на РУ на МВР – Горна Оряховица Мариян Лонгинов. На 27-годишния водач ще бъде наложена административна санкция. Той има 33 фиша и 8 наказателни постановления. 31 от тях все още са неплатени. Може да ви хареса също Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на „Тракия” Тир разпилиля много каси с бира на Ришкия проход Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат