216 В Нова Загора е направен опит да се гласува два пъти в две различни секции, съобщиха от РИК- Сливен. По случая има задържан от полицията. Говорителят на Районната избирателна комисия Петър Тодоров описа начина, по който е извършено гласуването в двете секции: „Първата секция, там не е вписан по постоянен адрес. Отива, гласува, пуска си глас в урната, след това отива и в урната, в която е регистриран по постоянен адрес“. Може да ви хареса също ЦИК с повторна обработка на протоколите на вота Финално броене и проверки: ЦИК обявява крайните резултати и депутатските мандати до четвъртък ЦИК с междинни резултати при 78,24% обработени протоколи: Кои партии влизат в парламента? ГЕРБ е трета политическа сила и в Пловдив