Нова смърт на плажа

Нова смърт на плажа

64-годишен български гражданин е починал на плажа в курортния комплекс „Св. св. Константин и Елена“ край Варна.

На мъжа му е прилошало, докато е бил на плажната ивица.

На място са били подадени сигнали и е пристигнал екип на Спешна помощ.

От ОД на МВР-Варна съобщиха, че човекът е загинал по медицински причини.

banner

Днес сутринта 75-годишният Симеон Дойчевски от Пловдив загуби живота си на Южния плаж в Приморско. Той е влязъл в извънработно време на своя глава дълбоко навътре в морето.

Това е третата жертва в морето от началото на лято 2026 г.

В събота 72-годишен жител на Дупница бе открит мъртъв във водите на язовир „Дяково“. Съобщението от рибарите, които са го намерили, е постъпило само минути след като негови близки са уведомили органите на реда, че той е напуснал дома си и е в неизвестност.

Социални мрежи