257 Предстои смяната на властта. Ето моя личен опит: показаха ми откъде се светват и гасят лампите – кратък и неловък разговор за битовизми, сякаш държавата е стая под наем. Това казва служебният министър-председател Андрей Гюров във видео в профила си във Фейсбук. „Аз и моите министри сме от другата стана на ключа – оставяме бележки по рафтовете, подреждаме документи, изваждаме на светло какво е започнато и защо си струва да се прави. Това е нашето разбиране за ред, държавата не започва от нулата с всяко правителство“, заявява той преди да предаде властта. Управлението трябва да продължи смислено без значение кой държи писалката, категоричен е той. Виждаме, че отсреща няма особен интерес. Но понякога най-важното в едно управление е това да не изгасим лампите внезапно, заключва Горов. Може да ви хареса също КС отмени решението на предишното НС служебният кабинет да ни вкара в Съвета на Тръмп Отварят два ремонтирани участъка на АМ „Тракия“ преди натоварения летен трафик Милошев: Прекратих договора на директора на НДК след извършена проверка Фискалният съвет настоява и полицаи, и военни да започнат да плащат част от осигуровките си