114 Все още се очакват резултатите от проверките на Комисията за защита на потребителите заради високите сметки за ток. Припомняме, че протести на граждани вече се проведоха в много точки от страната, включително в столицата. В понеделник изтече тридневният срок, в който трите електроенергийни дружества трябваше да предоставят данни за постъпилите жалби от потребители. От получени над 10 000 сигнала от потребители за високи сметки за ток – едва 13 от тях са коригирани. Може да ви хареса също Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение КС отмени решението на предишното НС служебният кабинет да ни вкара в Съвета на Тръмп Отварят два ремонтирани участъка на АМ „Тракия“ преди натоварения летен трафик Милошев: Прекратих договора на директора на НДК след извършена проверка