246 Служебният министър на вътрешните работи Емил Дечев се срещна с директори на областните дирекции. Срещите започнаха днес по обед и продължиха няколко часа. От МВР потвърждават официално единствено, че текат подобни срещи, но без да конкретизират с кого министърът вече се е срещнал и с кого предстои да го направи. По информация на БТВ министър Дечев и през вчерашния ден е разговарял с директори на областни дирекции – част от тях са освободени от постовете си. Сред директорите, които се срещнаха с министъра, са тези на областната дирекция в Кърджали, Монтана, Враца, Ямбол, Велико Търново. На влизане те бяха лаконични. След края на срещата с министъра директорите на областните дирекции излязоха от страничния вход на министерството и отказаха да коментират. Може да ви хареса също Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение КС отмени решението на предишното НС служебният кабинет да ни вкара в Съвета на Тръмп Отварят два ремонтирани участъка на АМ „Тракия“ преди натоварения летен трафик Милошев: Прекратих договора на директора на НДК след извършена проверка