411 Товарен камион се удари в мост на Подбалканския път, близо до м, и разби арматурата. При инцидента няма пострадали. За около час движението в едната посока беше спряно от полиция. Арматурата бе изрязана. За състоянието на моста многократно са подавани сигнали, а през април миналата година показахме как изглежда съоръжението. Тогава получихме отговор от АПИ. От там заявиха, че състоянието му се следи непрекъснато и периодично се правят огледи. За обезопасяване на моста са поставени мрежи, които са подменени през април 2025 г. В понеделник, 12 януари, мостът ще бъде обезопасен допълнително. Ще бъде спряно движението в горната част, за да няма вибрации, казаха от Пътното управление в Сливен.btv Може да ви хареса също 36-годишен мъж е убит в центъра на София, трима души са задържани Следващата седмица представят бюджета за 2026 г. Премиерът Румен Радев ще връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки Парите за пътна безопасност под лупа: Демерджиев затяга контрола върху разходите