226 Ще си търся правата. Това заяви пред журналисти Десислава Иванчева, която беше освободена от затвора в Сливен. Днес стана ясно, че бившият кмет на столичния район „Младост”, която излежаваше 6-годишна присъда, е помилвана от вицепрезидента Илияна Йотова. Иванчева заяви, че самата тя е разбрала новината днес около 13-00-14-00 часа. Тя благодари на вицепрезидента. „Мамо, прибирам се. Ще се видя с малкия ми син, много ми липсва. 11-месечно бебе беше, когато го оставих”, каза Иванчева. „Все още съм в шок, не мога да повярвам. От 6-годишна присъда – 10 месеца е голям период. Всяка година аз и мои приятели сме пускали молби. Благодарна съм на г-жа Йотова”, каза още бившата кметица. Може да ви хареса също Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през изминалото денонощие Илияна Йотова: България е солидарна с народа на Венецуела Тристранката се събира в понеделник на извънредно заседание