220 Ще си търся правата. Това заяви пред журналисти Десислава Иванчева, която беше освободена от затвора в Сливен. Днес стана ясно, че бившият кмет на столичния район „Младост”, която излежаваше 6-годишна присъда, е помилвана от вицепрезидента Илияна Йотова. Иванчева заяви, че самата тя е разбрала новината днес около 13-00-14-00 часа. Тя благодари на вицепрезидента. „Мамо, прибирам се. Ще се видя с малкия ми син, много ми липсва. 11-месечно бебе беше, когато го оставих”, каза Иванчева. „Все още съм в шок, не мога да повярвам. От 6-годишна присъда – 10 месеца е голям период. Всяка година аз и мои приятели сме пускали молби. Благодарна съм на г-жа Йотова”, каза още бившата кметица. Може да ви хареса също Министър-председателят Румен Радев ще участва в Срещата на върха ЕС–Западни Балкани на 5 юни в Черна гора Българският министър-председател проведе среща в София с министър-председателя на Гърция Кириакос Мицотакис Абровски: Европейските фермери трябва да бъдат конкурентоспособни на световно ниво Министър Карамфилова: Почистването на речните корита и проводимостта на реките е важен приоритет, обсъждан с Министерски съвет