Ужасът на АМ Тракия продължава, шофьорите са в капан

Ужасът на АМ Тракия продължава, шофьорите са в капан

Ужасът на магистрала „Тракия“, който се разигра след среднощното меле, продължава. Tази нощ на аутобана стана катастрофа между микробус и тир.

Заради инцидента, разиграл се край Вакарел, движението бе пренасочено през Нови хан.

Преди минути шофьори алармираха, че движението на магистралата все още е блокирано.

„Не мърдат от час, движението към София е пренасочено през Вакарел и Нови хан“ – това стана ясно от пост във фейсбук групата „Катастрофи в София“.blic

banner

Оставете коментар


Социални мрежи