236 18-годишен младеж е пострадал след нападение на спирка на градския транспорт в София. Двама души са арестувани, единият от тях е непълнолетен. Сигналът в полицията е подаден след 17 часа снощи. Инцидентът е станал на спирка на градския транспорт на булевард „Възкресение“. От СДВР уточниха, че 18-годишният младеж е бил нападнат и ударен с бутилка по главата. На място е пристигнала полиция. За нападението са арестувани младеж на 17 години и мъж на 31. Причините за случилото се разследва. По първоначална информация става дума за скандал между футболни запалянковци. По случая тече досъдебно производство. Може да ви хареса също Външният министър Велислава Петрова-Чамова: България има потенциал да се превърне в регионален енергиен център МВР ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие, ако АПИ не вземе мерки след катастрофата в Ямболско Депутатите почетоха с минута мълчание жертвите на тежките катастрофи край Зимница и Айтос Людмила Петкова: Бюджет 2026 цели плавна стабилизация, за да продължи растежът на икономиката