193 От 12:00 ч. днес се променя организацията на движение между 10-и и 23-и км, както и между 237-и и 253-ти км в област Сливен на автомагистрала (АМ) „Тракия“ заради ремонт на пътната настилка, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ). И в двата участъка ще бъде напълно ограничено преминаването в платното за Бургас. Трафикът ще преминава двупосочно в платното за София, в което ще бъдат обособени една лента за пътуващите към Бургас и две ленти за движещите се към София. Очаква се срокът за изпълнение на ремонтните дейности в отсечките да е до 30 юни. АПИ апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. Може да ви хареса също 36-годишен мъж е убит в центъра на София, трима души са задържани Следващата седмица представят бюджета за 2026 г. Премиерът Румен Радев ще връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки Парите за пътна безопасност под лупа: Демерджиев затяга контрола върху разходите