165 Втори ден на бойкот срещу високите цени на хранителните продукти в цялата страна. След като миналият четвъртък редица потребители решиха да не купуват нищо от големите хранителни вериги, от финансовото министерство отчетоха спад в оборотите с над 28 на 100 спрямо предишния ден. Веригите посочиха, че не е имало отлив на лоялни клиенти, а държавата реши да се намеси с ново законодателство, скъсяващо веригите на доставки. На този етап то все още не е представено, а премиерът призова за спешна смяна на състава на Комисията за защита на конкуренцията. Може да ви хареса също Незабавни проверки заради починало бебе в Търговище и починала родилка в Сливен разпореди министър Катя Ивкова Аз ви плащам заплатите!: пиян мъж се развилня срещу полицаи в Карлово Нови правила: Камерите за скорост вече ще отнемат и контролни точки Илияна Йотова: БНБ има пълни научни основания да защитим проекта за възпоменателна евромонета, посветена на българската азбука