172 Втори ден на бойкот срещу високите цени на хранителните продукти в цялата страна. След като миналият четвъртък редица потребители решиха да не купуват нищо от големите хранителни вериги, от финансовото министерство отчетоха спад в оборотите с над 28 на 100 спрямо предишния ден. Веригите посочиха, че не е имало отлив на лоялни клиенти, а държавата реши да се намеси с ново законодателство, скъсяващо веригите на доставки. На този етап то все още не е представено, а премиерът призова за спешна смяна на състава на Комисията за защита на конкуренцията. Може да ви хареса също Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през изминалото денонощие Илияна Йотова: България е солидарна с народа на Венецуела Тристранката се събира в понеделник на извънредно заседание