218 Ако загубим младите хора, губим всичко, защото разпространението и употребата на наркотици от младите хора не просто застрашава тяхното бъдеще и здраве, това е въпрос, който застрашава бъдещето ни като нация. Това заяви президентът Румен Радев след заседанието на Консултативния съвет за национална сигурност (КСНС) на тема „Рискове и заплахи пред националната сигурност, произтичащи от разпространението на наркотични и упойващи вещества сред подрастващото поколение и злоупотребата с тях“. Днес се обединихме с ясни предложения за конкретни мерки. Те започват с предложение към изпълнителната и законодателната власт за промени в нормативната база, включително Наказателно-процесуалния кодекс, заяви държавният глава и добави, че предложенията ще бъдат публикувани по-късно на интернет страницата на президентството. Може да ви хареса също Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение КС отмени решението на предишното НС служебният кабинет да ни вкара в Съвета на Тръмп Отварят два ремонтирани участъка на АМ „Тракия“ преди натоварения летен трафик Милошев: Прекратих договора на директора на НДК след извършена проверка