217 Днес в Народното събрание се проведе обща среща между преговорните екипи на ГЕРБ-СДС, “Демократична България”, БСП – Обединена левица и ИТН, съобщиха от партия ГЕРБ в профила си във Фейсбук. По време на разговора бяха обсъдени предложения на страните по проекта на споразумение за управление, включващи дефиниране на приоритетите пред управлението и механизми за вземане на решения от бъдещо управляващо мнозинство. Продължава дискусията за обхвата и съдържанието на споразумението за управление с цел то да дава ясна представа за характера на управлението и водещите политики, както и гаранции за реформа в правосъдието и борбата с корупцията. Може да ви хареса също Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през изминалото денонощие Илияна Йотова: България е солидарна с народа на Венецуела Тристранката се събира в понеделник на извънредно заседание