164 Има проблеми с частните собственици, с почистването на дървета. Темата излиза на преден план, когато някое селище остане без ток много време. И започва да се търси виновен. Виновни са много институции по веригата. Това заяви икономистът Калоян Стайков в ефира на БНТ. Това, което видяхме от политиците и президента през последните дни е популизъм, смята той. „Не стана ясно защо държавата изплаща компенсации за тока. Между другото и компенсациите от електроразпределителните дружества не са сигурни“, добави Стайков. Политиците, Народното събрание, Министерски съвет, всички, които са в постоянна предизборна кампания, трябва да спрат да се бъркат в работата на КЕВР. Докато има такава намеса е много трудно да се направят някакви промени, посочи Стайков. Може да ви хареса също Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение КС отмени решението на предишното НС служебният кабинет да ни вкара в Съвета на Тръмп Отварят два ремонтирани участъка на АМ „Тракия“ преди натоварения летен трафик Милошев: Прекратих договора на директора на НДК след извършена проверка