196 Георги Семерджиев обжалва 20-годишната си присъда във Върховния касационен съд. Присъдата му беше наложена на две инстанции заради тежката катастрофа с две жертви на бул. „Черни връх“ в София от 2022 година. През април Апелативният съд потвърди 20-годишната присъда на Семерджиев. Потвърди и обезщетение от 800 000 лева за майката на едно от загиналите момичета. Семерджиев многократно променя показанията си, като в един от случаите твърдеше, че не е карал колата. Може да ви хареса също Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение КС отмени решението на предишното НС служебният кабинет да ни вкара в Съвета на Тръмп Отварят два ремонтирани участъка на АМ „Тракия“ преди натоварения летен трафик Милошев: Прекратих договора на директора на НДК след извършена проверка