189 Два противопожарни автомобила с шестима огнеборци са били изпратени до железопътната гара в Бургас около 14:15 ч. в четвъртък след получен сигнал за горящ локомотив. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР. Пристигналите на място пожарникари са започнали обливане на локомотива, от който е излизал гъст дим. Не е имало горене, посочиха от полицията. Няма данни за пострадали хора. Може да ви хареса също Главсекът на МВР: Установихме нещо доста по-притеснително от Баба Алино във Варна Демерджиев проверява за доставката на мантинели две фирми, зад които стоял бивш премиер Ръст при кражбите на плажа, не оставяйте вещите си без надзор Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ