Състоянието на 19-годишното момче пострадало в пожарите е критично

Състоянието на 19-годишното момче пострадало в пожарите е критично

Във връзка с призива за даряване на кръв за пострадалия доброволец в пожара в община Свиленград, информираме, че към настоящия момент са осигурени необходимите количества кръв и кръвна плазма. Това заяви началникът на Клиниката по пластично-възстановителна и естетична хирургия в УМБАЛ „Св. Георги“ доц. Елеан Зънзов.

Състоянието на 19-годишното момче е критично, но лекарите полагат всички усилия да спасят живота му.

Поради необходимостта от големи количества кръв при лечението на изгаряния, приветстваме всеки доброволец, пожелал да дари кръв. Всички здрави хора от 18 до 65-годишна възраст може да го направят на бул. Пещерско шосе 66 в кабинет N 6 от понеделник до петък от 8:00 до 14:00 часа, без предварително записан час.

Социални мрежи

Най-новият информационен портал в Пловдив – Plovdivnews.bg, има амбициите да върне нормалните отношения между медия и читатели, без истерични заглавия и крясъци в онлайн пространството, а в бъдеще и на страниците на един истински вестник за Пловдив и региона.

Полезни връзки

Имате новина? Изпратете ни я на: [email protected]

избор на редактора

последни новини

@ Copywrite 2024 Plovdiv News | All rights reserved! | Powered by Next to Space