267 Няма решение кой да представлява България на срещата на върха на НАТО във Вашингтон. Това коментира служебният премиер Димитър Главчев. По думите му „има доста време” и се надява редовно правителство да определи кой ще участва. Във връзка с предстоящия вот 2 в 1 министър-председателят очаква да се проведат честни и прозрачни избори. „Не само че очаквам – полагам усилия в тази насока”, допълни Главчев, предава Nova. По думите му въпросът с гласуването за Сребреница е приключен. „Имаме официална позиция на България – гласувано е „за”, уточни Главчев. Наказания за изразената позиция нямало да има. Заради процеса на изтичане на документи от МВнР „може би щяло да има проверка”, добави той. Позицията на страната ни не била коментирана нито с президента Румен Радев, нито със сръбския държавен глава Александър Вучич, каза още премиерът. Може да ви хареса също Жестока тапа на АМ Тракия в посока Пловдив, колоната е километрична Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин Нова смърт на плажа Нови мерки за сигурност при водните атракциони по Черноморието