Евакуираха кабелния завод в Карнобат заради силна миризма на сероводород

Евакуираха кабелния завод в Карнобат заради силна миризма на сероводород

Евакуирани са хора от кабелния завод в Карнобат заради силна миризма на сероводород и циановодород, съобщи кметът на общината Георги Димитров.

Миризмата идва от шахти, като все още се търси източникът.

Екипи на пожарната и полицията са на мястото.

Няма пострадали, заяви кметът Димитров.

banner

Социални мрежи