227 Евакуирани са хора от кабелния завод в Карнобат заради силна миризма на сероводород и циановодород, съобщи кметът на общината Георги Димитров. Миризмата идва от шахти, като все още се търси източникът. Екипи на пожарната и полицията са на мястото. Няма пострадали, заяви кметът Димитров. Може да ви хареса също Карлос Насар: България е красива и заслужава да бъде видяна Маркет линкс: Доверието към правителството е 45%, а към парламента – 22% Започва първото обсъждане на Бюджет 2026 Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение