143 За трета поредна сесия общинските съветници отложиха гледането на точката за отдаване на концесия на инсинератора в Пловдив. 37 общински съветника гласуваха точката да бъде отложена.Припомняме, че в последните години има назначен директор, но инсинератора не е работил. Може да ви хареса също Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване” Преговорите с Боташ ще приключат до месец – два, съобщи енергийният министър