155 Велосипедист е в болница, след като се блъсна в паркиран товарен автомобил вчера в Асеновград. Сигналът за произшествието на ул. „Цар Иван Асен II“ е получен в районното управление в 18.30 ч. При проверката 41-годишният мъж е изпробван с дрегер за употреба на алкохол, резултатът отчел над 2 промила. По случая е взето административно отношение. Може да ви хареса също Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина Задържаха мъж с 1400 флакона райски газ и кокаин в Созопол Петя Апостолова спечели конкурса за стихосбирка „#ДО 40“ с „В плитчините на сърцето“ Автомобил изгоря на АМ Хемус