200 Министерството на външните работи осъди вандалската проява срещу сградата на Европейската комисия в София в неделя. По време на протестът, наречен „Поход за мир”, в който се включиха и представители и поддръжници на партия „Възраждане”, участници демонстративно хвърлиха червена боя по представителството на Европейската комисия на улица „Раковска”. От МВнР написаха, че „подобни деяния контрастират в несъвместим противовес на съвременна България, както и на демократичните ценности, които страната ни олицетворява“. Може да ви хареса също Жестока тапа на АМ Тракия в посока Пловдив, колоната е километрична Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин Нова смърт на плажа Нови мерки за сигурност при водните атракциони по Черноморието