173 Шофьор оцеля по чудо, след като беше блъснат от пътнически влак. Той преминавал с автомобила си през ж. п. прелез в ломското село Сталийска махала. Прелезът бил неохраняем, нямало и бариери. Пътническия влак се е движил от Лом за Брусарци, когато блъснал предната част на колата на 31-годишния мъж. След удара са нанесени значителни материални щети и по двете пътни превозни средства. Пробата за алкохол и на двамата водачи е отрицателна, предава Nova. Шофьорът на колата няма сериозни наранявания. Пострадали от влака също няма. Тепърва ще се установяват причините за инцидента. Може да ви хареса също Турист се удави в басейн в Приморско Шофьор е в тежко състояние след катастрофа на АМ „Тракия“ 87 пожара са потушени през изминалото денонощие в страната Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база