268 Лена Бориславова от „Продължаваме Промяната“ е подала заявление за напускане на 49-ото Народно събрание, съобщиха за БНТ от пресцентъра на парламента. Вчера самата Бориславова съобщи с публикация в социалните мрежи, че се отказва от депутатското си място. Мотивът ѝ е свързан с кампанията за предстоящите местни избори. Лена Бориславова е избрана за народен представител в 49-ото НС от 24 МИР – София според решението на ЦИК за поименния състав на новия парламент. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката