285 Ще призова Борисов да направи вътрешна проверка дали е подведен във внушенията, които са му направили за мен. Ако направи анализ, ще приеме, че е подведен. А аз съм склонен да приема извинение за думите му, че съм „убиец“. Имам три месеца да реша дали да заведа дело. Така служебният регионален министър Иван Шишков коментира думите на Бойко Борисов, който го нарече „убиец“ в национален ефир по време на предизборната кампания. Причината – Шишков беше главен архитект на район „Триадица“, когато там токов удар уби дете на тротоар. „На мястото на токовия удар е имало преместени от Столичната община кабел и светофар, незаконно строителство и ремонт на инфраструктурата, а шахтите не отговаряха на нормите“, обясни още Шишков пред Novanews. Може да ви хареса също Йордан Цонев напуска политиката Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията? Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание