166 Заседание на Изпълнителната комисия на ГЕРБ е свикал днес лидерът на партията Бойко Борисов. В съвещанието ще участват и водачите на листи, които със сигурност са депутати в 49-ия парламент. С шефовете на ГЕРБ Бойко Борисов иска да обсъди следващите ходове на партията, за да опитат успешно да съставят правителство, твърди „24 часа“. Едва тогава от партията ще дадат изявления. Със сигурност засега не се обсъжда свикване на партиен конгрес, който да махне забраната за коалиране с БСП. Такива слухове се появиха сред политици в София, след като стана ясно, че Борисов е свикал Изпълнителната комисия на ГЕРБ. Може да ви хареса също Независими за Пловдив питат: Ще бъдат ли отворени училищните дворове през ваканцията? Прогресивна България става партия Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание Деница Сачева сезира ПАСЕ за тревожна тенденция на враждебност към българите в Северна Македония