238 Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е присъствал на среща с посланиците на държавите-членки на ЕС. Това става ясно от негов пост в социалните мрежи. Ето какво още пише Борисов: След изборите България категорично трябва да има стабилно правителство. За целта партиите трябва да оставят на заден план противоречията си и да потърсят обединение около важните за страната теми и проблемите на хората. Това заявих по време на среща с посланиците на държавите-членки на ЕС. ГЕРБ има ясна и подробна програма за необходимите реформи във всички области на обществено-политическия живот в страната. Нашите експерти са подготвени и притежават най-добрите опит и експертиза във всички сфери. Въпреки тежките условия в редица сектори, ако партиите обединят усилията и възможностите си, България може с бързи темпове да се пребори в редица предизвикателства. Може да ви хареса също Прогресивна България: Разходите на предишните управляващи бяха по-ниски „на хартия“, защото скриха сметките в чекмеджетата Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството