176 Комисия за стадион „Христо Ботев“, председателствана от зам.-кмета Величко Родопски, ще се събере днес от 15:00 часа.Комисията трябва да вземе решение за издаване на прословутото възлагателно писмо. Припомняме, че на предишното заседание бе взето решение архитектът да проемени етапността, а на сесия на ОбС бяха гласувани до 10 000 лева за работата му. От фирма ПИМК пък продължават работата, въпреки забавянето на документите. Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев