167 Приятелката на Тодор Неделев – Анита Терзийска, използва профила си в „Инстаграм“, за да каже своята позиция за преминаването му в Лудогорец. „Не понасям несправедливости и то към толкова добър човек като Тодор! Най-удобно е да кажете, че е имал предложение за нов договор (с „по-добри“ условия нали?!). Тотална лъжа! Другите подробности ще излязат скоро, щом ще си казваме истината! Не сме длъжни да се обясняваме, но феновете го заслужават! Тодор е доказал неколкократно през годините, че не е меркантилен и играе в Ботев за емблемата и за своите фенове! Бил е до тях и в добро и в лошо, никой друг не е бил толкова лоялен години наред! И последно искаме да благодарим на ръководството на Лудогорец, за показаното уважение и професионално отношение към Тодор!“, написа Терзийска в пост, споделен и от Неделев. „Ще помоля тези, които показаха колко „ценят и уважават“ Тодор (за щастие се броят на пръстите на едната ръка) да си припомнят последното изречение, което казва всичко! А на тези, които се опитват да измият ръцете с него, ще кажа: Истината винаги излиза наяве! Хората не са глупави и виждат“, заяви брюнетката в друга публикация, а въпросното последно изречение е от медийна информация, в която Тодор Неделев заявява, че ще играе за друг български клуб само ако Ботев не го иска. Може да ви хареса също Ботев посреща Балкани на стадион Христо Ботев Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани