184 14-годишно момиче с опасност за живота е било открито лежащо пред общежитие в Хасково, съобщиха от Областната дирекция на МВР, предаде БНР. Сигнал за случая е подаден в 02:48 часа от възпитател в общежитието на улица „Видин“. Незабавно към мястото са изпратени екипи на полицията и спешни медици. Момичето от Харманли е откарано в болницата за оказване на медицинска помощ. Не става дума за агресия или побой, коментират разследващи. Според предварителна информация тийнеджърката е паднала от прозорец на третия етаж на сградата. На място служителите са установили хората, които са били в контакт с тийнейджърката, непосредствено преди инцидента. По случая е образувано досъдебно производство. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа