237 Над 45 грама амфетамин са иззели служители от Шесто РУ в Пловдив. Наркотичното вещество е намерено у 46-годишен шофьор на автомобил, спрян за проверка в неделя в квартал „Столипиново“. При обиск на мъжа и неговата спътничка, на същата възраст, допълнително са открити и две пакетчета с хероин. Двамата са криминално проявени и осъждани. Срещу тях са образувани бързи производства за престъпление по чл. 354а, ал. 3 от НК. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа