170 Трафиканти са заловени да превозват мигранти в инкасо автомобил, пише NOVA. След превоза на нелегални мигранти в линейка преди дни, каналджиите са приложили нова схема. От МВР потвърдиха, че при спецакция на СДВР в гориста местност между Нови Искър и Владо Тричков са арестувани каналджии. Става въпрос за шофьор и още един, играещ ролята на отцепка. В акцията са участвали и от отряд „Кобра“. Каналджиите са заловени в момент на превоз на мигрантите. Придвижвали са се с бус, с брандирано лого на несъществуващата вече охранителна фирма. В него са открити 18 нелегални бежанци от Афганистан. Може да ви хареса също ТИР разцепи товарен автомобил на две при тежка катастрофа на АМ Струма Шокиращо насилие: Задържаха болногледчка, удряла възрастна жена с деменция и крала пари от възрастно семейство Задържаха китаец у нас за престъпление против републиката 122 шофьори задържани за алкохол и наркотици за уикенд: Всеки втори е нарушител