186 Рибари са изчезнали в езерото Мандра край Бургас, съобщиха от полицията в града. Става въпрос за двама мъже на 44 и 47 години. Същите влезли в езерото с надуваема рибарска лодка около 23.00 ч. в неделя. Сформиран е екип от служители на Четвърто Районно управление – Бургас, група „Издирване” при отдел „Криминална полиция” при ОДМВР – Бургас, сектор „Спасителни оперативни дейности” към Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” и ИАРА – Бургас. Районът около езерото Мандра е претърсен обстойно, но до момента не са открити никакви следи, нито от рибарите, нито от лодката им. Във вторник при подходящи метеорологични условия издирвателните мероприятия продължават. В случай на възможност, полицията призовава да се включат и доброволци с лодки, оборудвани със спасителни жилетки. Може да ви хареса също Хванаха младежа, изритал мъж на Гребната база 73 бойни пистолета открити в тайници на камион от Турция Пострадалата при катастрофата на АМ „Тракия“ остава в тежко състояние, чака решение за транспортиране в Пловдив Катастрофата с трима загинали на АМ Тракия: Шофьорът на камиона преди 2 години предизвикал и друга катастрофа