230 Тази сутрин за мен беше удоволствие да се срещна с посланиците на страните от Европейския съюз. Това написа във фейсбук лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. „По време на срещата обсъдихме всички подробности около предизвикателствата, свързани с политическата ситуация в страната и процесите около формирането на стабилно правителство. Домакин на срещата беше посланикът на Чешката република в България Н. Пр. Лукаш Кауцки. Чехия е държавата ротационен председател на Съвета на ЕС в момента“, пише Борисов. Може да ви хареса също Петър Витанов: Времето на фискалните илюзии приключи: Избираме по-трудния, но по-честния път – да възстановим стабилността на публичните финанси Депутатите приеха оставката на Делян Добрев Нов размер на социалната пенсия за старост предстои да обсъди правителството Йордан Цонев напуска политиката