244 Бащата на изчезналия 12-годишен Сашко от Перник се е подложил на полиграф. Александър Цветанов е прекарал повече от 4 часа в полицейското управление в Перник. Освен , че се е подложил на детектор на лъжата, са обсъждали и как точно да продължи издирването и разследването, предава БНТ. Във Фейсбук профила си той написа: „Детекторът на лъжата показа, че казвам истината, но това не е от значение за мен, защото синът ми го няма! Сашо, върни се вече!“. Може да ви хареса също Някои европейски страни настояват за ограничаване на мерките за защита на кафявите мечки 3-годишно дете почина в поликлиника в Пловдив Бизнесът ще плаща с над 40% по-скъп ток утре в сравнение с днес 105 000 шофьори не достигат в Европа, нови 25 чуждестранни водачи започват работа в София