212 Ботев (Пловдив) отново ще проведе зимен подготвителен лагер в Дубай. Преди близо 20 дни изпълнителният директор на „канарчетата“ Герман Чистяков обяви, че те разглеждат два варианта – Дубай и катарската столица Доха. В крайна сметка обаче изборът е паднал върху Дубай, където миналата година Азрудин Валентич заведе отбора. Лагерът ще се проведе през януари, веднага след началото на зимната подготовка. През паузата на предишния сезон Ботев (Пловдив) също беше във развлекателната столица на ОАЕ за две седмици, като изигра няколко престижни контролни срещи, в това число с руския шампион Зенит (Санкт Петербург) и с най-популярния полски клуб Легия (Варшава). Може да ви хареса също Ботев подписа професионален договор с юношата Радослав Караманов Ботев възстановява дублиращия си отбор от сезон 2026/27 Ботев подсили защитата си с национала на Уганда Тимоти Ауани Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев