222 Добро представяне, доволен съм и горд от моите футболисти. Пресата беше интензивна от първата минута, създадохме доста възможности и можехме да вкараме още. Това каза треньорът на Ботев Пловдив Желко Копич след гръмката победа над Ботев Враца с 6:0. „За мен е важно как играем. Срещу ЦСКА и Лудогорец играхме отлично, но не взехме точки. Днес играхме добре и взехме 3 точки. Всяка среща за нас е важна. Стуацията е такава, че се нуждаем от точки. Сега предстои мач с Арда, след това и мач за Купата и чак след това ще мислим за следващата година“, заяви Копич. Може да ви хареса също Владимир Мендеш е третото ново попълнение на Ботев Илиян Филипов: Ще гоним челната четворка, отправили сме оферта към Георги Миланов 40 дни преди старта на сезона: От Ботев съобщиха колко са продадените абонаментни карти досега Ботев стартира лятна подготовка в четвъртък