187 ГЕРБ реши, че честни избори вече не им трябват. Така съпредседателят на „Продължаваме Промяната” Кирил Петков коментира в „Здравей, България” желанието на ГЕРБ, БСП и ДПС да се върне хартиената бюлетина като метод за гласуване. По думите му през 2015 г. е имало над 460 хил. невалидни бюлетини. „Представете си каква подмяна на вота на българите може да се осъществява по този метод”, каза още Петков. Според него смесеното гласуване, за каквото настояват от БСП, ГЕРБ и ДПС, би увеличило купения вот в страната. Бившият министър-председател отново изтъкна, че „Продължаваме промяната” ще бъде конструктивна опозиция и разграничи разговорите за политики от тези за съвместно управление с ГЕРБ. Може да ви хареса също Витанов категоричен: Без дълг няма да се мине Владислав Горанов: ГЕРБ все още нямат ясна концепция как да се включат в президентската надпревара Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване” Преговорите с Боташ ще приключат до месец – два, съобщи енергийният министър