240 Служители от Центровете за спешна медицинска помощ в страната излизат на национален протест пред сградата на Министерството на здравеопазването в София. Основната причина за недоволството е, че в спешните центрове заплатите не са актуализирани, както и средствата за издръжка на самите центрове са крайно недостатъчни. Медиците настояват категорията на техния труд да бъде приравнена към тази на полицаите и пожарникарите, с които те си партнират при извънредни ситуации. Спешните медици искат извънредният труд да се изплаща ежемесечно, нощният труд да бъде най-малко 2 лв. на час Може да ви хареса също Атанас Пеканов: Ситуацията с ПВУ ми напомня мачове на Реал – изоставаха, но в последните секунди успяваха да обърнат мача. Това трябва да направим Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка БАБХ проверява схемите Училищно мляко и Училищен плод Жестока тапа на АМ Тракия в посока Пловдив, колоната е километрична